| Ονομασία μάρκας: | TranzBrillix |
| Αριθμός μοντέλου: | RGH25HA |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | 28-35 USD |
| Χρόνος Παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union |
Το RGH35CA είναι ένα γραμμικό μπλοκ καθοδήγησης κυλίνδρων CA μεγέθους 35 για μηχανές CNC και άλλα συστήματα κίνησης βαρέων φορτίων.η δομή κυλίνδρων παρέχει επαφή γραμμής αντί για επαφή σημείωνΣτην σειρά μεγεθών 35, το RGH35CA έχει μήκος μπλοκ 124 mm, με βασικό δυναμικό φορτίο 57.9 kN και βασικό στατικό φορτίο 105.2 kN. Είναι κατάλληλο για μηχανήματα εργαλείων, εξοπλισμό άλεσης και άλλες εφαρμογές που απαιτούν σταθερή γραμμική κίνηση, υψηλότερη ακαμψία και αξιόπιστη υποστήριξη φορτίου.σειρά σιδηροδρόμων, διαστάσεις τοποθέτησης, βαθμός προφόρτωσης και βαθμός ακρίβειας πρέπει να επιβεβαιώνονται πριν από την παραγγελία.
![]()
Για να υποστηριχθεί η ακριβής επιλογή μοντέλου, ο κωδικός του RGH35CA μπορεί να κατανοηθεί ως εξής:
Συνηθισμένες προθέσεις επιλογής:
![]()
Τεχνικές προδιαγραφές RGH35CA
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | RGH35CA |
| Σειρά | Γραμμικός οδηγός τύπου κυλίνδρου RG |
| Τύπος μπλοκ | Τύπος ψηλού τετράγωνου |
| Τύπος φορτίου | Βαρύ φορτίο |
| Τύπος στερέωσης | Εγκατάσταση στην κορυφή |
| Υψόμετρος συναρμολόγησης (H) | 55 χιλιοστά |
| Διάστημα μπλοκ (L) | 124 χιλιοστά |
| Διάμετρο του τεμαχίου (W) | 70 mm |
| Διάμετρος σιδηροτροχιάς (WR) | 34 χιλιοστά |
| Υψόμετρο σιδηροτροχιάς (HR) | 30.2 mm |
| Διαχωρισμός τρύπας τοποθέτησης (B) | 50 χιλιοστά |
| Στρώση τρύπας τοποθέτησης μπλοκ (C) | 50 χιλιοστά |
| Δαχτυλίδι τοποθέτησης | M8 × 12 |
| Σιδηροδρομική βίδα τοποθέτησης | M8 × 25 |
| Σιδηροδρομική τρύπα (P) | 40 χιλιοστά |
| Απόσταση από το τέλος της σιδηροτροχιάς (E) | 20 χιλιοστά |
| Βασική δυναμική φόρτιση (C) | 57.9 kN |
| Βασική ονομαστική στατική φόρτιση (C0) | 105.2 kN |
| Στατική ονομαστική στιγμή (MR / MP / MY) | 20,17 / 1,44 / 1,44 kN·m |
| Βάρος μπλοκ | 10,57 κιλά |
| Βάρος σιδηροτροχιάς | 60,06 kg/m |
Προαιρετικοί τεχνικοί όροι
![]()
![]()
Φωτογραφία:Οι παραπάνω εικόνες δείχνουν την πραγματική δομή των τεμαχίων, τις λεπτομέρειες μηχανικής επεξεργασίας και την επιφάνεια του σχεδιασμού των τυποποιημένων τεμαχίων RGH35CA.Κατηγορία προφόρτωσης, και το βαθμό ακρίβειας πρέπει να επιβεβαιωθεί πριν από την παραγγελία.
Το RGH35CA μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως μοντέλο διασταύρωσης για επιλεγμένα δοχεία καθοδήγησης κυλίνδρων μεγέθους 35 με παρόμοιες διαστάσεις τοποθέτησης και τυποποιημένη διαμόρφωση δοχείων.τύπος μπλοκ, διαστάσεις τοποθέτησης, βαθμός προφόρτωσης και βαθμός ακρίβειας πρέπει να ελέγχονται σε σχέση με την αρχική συναρμολόγηση πριν από την παραγγελία.
| TranzBrillix |
ΧΙΒΙΝ (ΤΑΙΒΑΝ της Κίνας) |
THK (Ιαπωνία) |
ΚΑΠ (ΤΑΙΒΑΝ της Κίνας) |
Ρεξρόθ (Γερμανία) |
ΤΣΕ (ΤΑΙΒΑΝ της Κίνας) |
ΚΣΚ (ΤΑΙΒΑΝ της Κίνας) |
ΙΝΑ (Γερμανία) |
NSK (Ιαπωνία) |
ΙΚΟ (Ιαπωνία) |
| RGH35CA | RGH35CA | SRG35CA | MSR35E | R18214222X | TRH35FE | LMR35H | RUE35-E |
RA35AN |
LRX35 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Πραγματικές φωτογραφίες προϊόντος:Οι φωτογραφίες που εμφανίζονται σε αυτή τη σελίδα αντικατοπτρίζουν την πραγματική δομή των τεμαχίων, τις λεπτομέρειες μηχανικής επεξεργασίας και την κατάσταση της επιφάνειας του RGH35CA.Η μέθοδος συσκευασίας και η προστασία της επιφάνειας μπορούν να επιβεβαιωθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις της παραγγελίας.
Ανεκτικότητα και έλεγχος συναρμολόγησης:Οι βασικές διαστάσεις, ο παράλληλος τροχός και η συνέπεια της συναρμολόγησης ελέγχονται σύμφωνα με τα εσωτερικά πρότυπα επιθεώρησης.Οι διαθέσιμες βαθμίδες ακρίβειας και οι επιλογές προφόρτωσης πρέπει να επιβεβαιώνονται με βάση τις απαιτούμενες συνθήκες εφαρμογής.Η σειρά RG παρέχει πολλαπλές τάξεις προφόρτωσης και βαθμούς ακρίβειας για διαφορετικές απαιτήσεις εργασίας.
Υποστήριξη προμηθειών και παράδοσης:Για επείγουσα ζήτηση αντικατάστασης ή χρονοδιαγράμματα έργου, οι επιλογές παράδοσης μπορούν να επιβεβαιωθούν ανάλογα με την ποσότητα, το μήκος της γραμμής,και απαιτήσεις επεξεργασίας.
Μηχανική βοήθεια:Η ομάδα μας μπορεί να βοηθήσει με την ανασκόπηση, τον έλεγχο των διαστάσεων και την επιλογή αντικατάστασης πριν από την παραγγελία.ειδικά για εφαρμογές που απαιτούν σταθερή γραμμική καθοδήγηση βαρέων φορτίων.
![]()
![]()
Ε1: Ποια είναι τα κύρια πλεονεκτήματα του RGH35CA σε σύγκριση με τα γραμμικά οδηγητικά μπλοκ τύπου μπάλας;
Α:Η κύρια διαφορά είναι το στοιχείο κυλίνδρου.Αυτή η δομή παρέχει μεγαλύτερη ακαμψία και μεγαλύτερη ικανότητα φόρτωσηςΣε εφαρμογές CNC και αυτοματισμού, βοηθά στη διατήρηση πιο σταθερής γραμμικής κίνησης υπό απαιτητικές συνθήκες εργασίας.
Ε2: Ποια είναι η διαφορά μεταξύ RGH35CA και RGH35HA;
Α:Η κύρια διαφορά είναι το μήκος του μπλοκ και η υποστήριξη φορτίου.Το RGH35CA έχει μήκος μπλοκ 124 mm, με βασικό δυναμικό φορτίο 57,9 kN και βασικό στατικό φορτίο 105,2 kN. Το RGH35HA είναι μεγαλύτερο στα 151,5 mm και έχει υψηλότερες ικανότητες φορτίου,Έτσι, το HA είναι πιο κατάλληλο όταν απαιτείται ισχυρότερη σταθερότητα τοποθέτησης και μεγαλύτερη υποστήριξη φορτίου..
Ε3: Μπορεί το RGH35CA να χρησιμοποιηθεί ως υποκατάστατο άλλων κυλίνδρων μεγέθους 35;
Α:Το RGH35CA μπορεί να θεωρηθεί ως επιλογή διασταυρούμενης αναφοράς για επιλεγμένα δοχεία καθοδήγησης κυλίνδρων μεγέθους 35 με παρόμοιες διαστάσεις τοποθέτησης και τυποποιημένη διαμόρφωση δοχείων.Η τελική καταλληλότητα αντικατάστασης πρέπει να επιβεβαιώνεται σε σχέση με την αρχική σειρά σιδηροδρόμων., διαστάσεις τοποθέτησης, βαθμό προφόρτωσης και βαθμό ακρίβειας πριν από την παραγγελία.τα μπλοκ και οι σιδηροτροχιές εναλλάξιμου τύπου μπορούν να ανταλλάσσονται ελεύθερα εντός του ίδιου μεγέθους και κατηγορίας ακρίβειας, αλλά η αντικατάσταση των διακριτών εμπορικών σημάτων θα πρέπει να ελέγχεται κατά περίπτωση.
Ε4: Ποιες επιλογές προφόρτωσης και σφράγισης είναι διαθέσιμες για το RGH35CA;
Α:Η σειρά RG προσφέρει κατηγορίες προφόρτωσης Z0, ZA και ZB για διαφορετικές ακαμψίες και συνθήκες εργασίας.μπορούν να επιλεγούν πρόσθετες επιλογές σφράγισης, όπως διπλές σφραγίδες και ξυριστικά, για τη βελτίωση της προστασίας από τα τσιπ, σκόνη και ψυκτικό.